Gizlilik politikası

Biz kimiz?

Web sitemizin adresi: https://www.seyahatimgeldi.com.


Bu gizlilik politikası seyahatimgeldi.com tarafından yayınlanan
www.seyahatimgeldi.com  (yazı içinde “Seyahatimgeldi” olarak anılacaktır) internet sitesinde kullanıcıların Seyahatimgeldi’de yer alan kişisel bilgilerinin kullanımını ve korunmasını düzenlemektedir. Seyahatimgeldi kullanıcılarının ad – soyad, e-posta adresi gibi bilgileri yazı içinde “kullanıcıların kişisel bilgileri” olarak anılacaktır.

Birçok standard web sunucusunda olduğu gibi Seyahatimgeldi‘de istatistiksel amaçlı log dosyaları kaydı tutmaktadır. Bu dosyalar; ip adresiniz, internet servis sağlayıcınız, tarayıcınızın özellikleri, işletim sisteminiz ve siteye giriş-çıkış sayfalarınız gibi standard bilgileri içermektedir.

Log dosyaları kesinlikle istatistiksel amaçlar dışında kullanılmamakta ve mahremiyetinizi ihlal etmemektedir. Ip adresiniz ve diğer bilgiler, şahsi bilgileriniz ile ilişkilendirilmemektedir. Gizlilik Politikası’nda yer alan maddeler Seyahatimgeldi tarafından www.seyahatimgeldi.com adresi dışında üretilen hiçbir basılı ve/veya dijital içeriği kapsamamaktadır. Tüm kullanıcılar kişisel bilgilerini paylaşmaksızın Seyahatimgeldi’yi ziyaret edebilir, içerikleri okuyabilir, videoları izleyebilirler.

Seyahatimgeldi kullanıcılarının kişisel bilgileri, bu gizlilik politikası kapsamında belirtilen esas ve kapsam haricinde hiçbir şekilde kullanılmayacaktır. Seyahatimgeldi yayınlanan tüm içeriklerin alt kısmında yer alan yorum bölümü dışında kullanıcılarından kişisel bilgilerini talep etmemektedir. Facebook eklentisi üzerinden içeriklere gönderilen yorumlar, Facebook’un yorum politikalarını kapsamaktadır. Seyahatimgeldi dahilindeki yorum sistemi üzerinden kullanıcıların ad – soyad, e-posta adresi ve isteğe bağlı olarak web sitesi gibi kişisel bilgilerini iletmesi talep edilmektedir.

Seyahatimgeldi, yayınlanacak yorumlarda sadece yorumu ileten kişinin rızası olduğunu belirterek yorum sisteminde yorum sahibinin ad – soyad bilgilerini gösterecek, bunun dışında kullanıcıların kişisel bilgilerini hiçbir şekilde kullanıcının rızası olmadan üçüncü şahıslarla paylaşmayacaktır. Seyahatimgeldi’ye yorum yapanlar, kendilerinden talep edilen ad – soyad bilgilerinin yapılan yorumlarda listeleneceğini kabul ederler. Seyahatimgeldi internet sitesinde yer alan harici bağlantılar kullanıcılarının sorumluluğundadır. Bağlantılar denetlense de olası bir olumsuzlukta Seyahatimgeldi sorumlu tutulamaz.

Seyahatimgeldi’de farklı internet adreslerine bağlantılar verilmektedir.  Bağlantı verilen sitelerin içeriklerinden Seyahatimgeldi sorumlu tutulamaz. Lütfen ilgili sayfaların gizlilik sözleşmesini okuyunuz. 

İletişim

seyahatimgeldi.com sitesinde uygulanan gizlilik politikası ile ilgili soru, görüş ve düşüncelerinizi info@seyahatimgeldi.com adresinden gönderebilirsiniz.