Turk Hava Yollari

Türk Hava Yolları İkramlıkları

Türk Hava Yolları 1 Mart 2021 itibarı ile pandemi sürecinde durdurduğu sıcak yemek servisine sekiz saati aşan uzun mesafeli uçuşlar için yeniden başladı. En taze malzemelerle yüksek standartlarda hijyen önlemleri alarak hazırlanan lezzetler lüks restoranların servis kalitesiyle misafirlerle buluşuyor. Sıcak ikramların başlamasıyla dünya ve Türk mutfağından seçkin tatlar yolculara eşsiz bir uçuş deneyimi sunuyor. Tirit köfte, mantı, yaprak sarma, karnıyarık gibi yolculuğunuza lezzet katan yemekleri tatma fırsatı bulabilir, gökyüzü mutfağının keyfini sürebilirsiniz.

Sağlık durumunuz ya da inancınız sebebiyle özel bir beslenme alışkanlığınız varsa size uygun menülerden dilediğinizi seçebilirsiniz. Sağlık Bakanlığı’nın yayınladığı kriterler doğrultusunda tüm hijyen önlemleri alınarak üretilen sıcak servis ikramlarını Türk Hava Yolları farkıyla keşfedin. İkramlık detaylarını buradan inceleyebilirsiniz. 

svg%3E

Önemli Bilgiler

  • Yoğun talep nedeniyle tercih ettiğiniz seçenek tükenmiş olabilir.
  • Codeshare (ortak) uçuşlarda, uçuşu gerçekleştiren havayolu firmasının standartları geçerlidir. Bu ikramlar için lütfen ilgili havayolu firmasıyla iletişime geçin.
  • Fındık ya da fıstık alerjisi olan yolcuların özel yemek siparişlerini doktor raporuyla birlikte iletmeleri önem taşıyor.
  • Yemekler İslami hassasiyetler gözetilerek hazırlanıyor.
  • Kutlama pastası uygulaması (CLML) sadece Türk Hava Yolları uçuşlarında, Miles&Smiles üyeleri için geçerlidir.
  • Türk Hava Yolları servis ve ürün değiştirme hakkını her zaman saklı tutar.
0 0 votes
Yazımı nasıl buldunuz?

Zeen Social Icons

Daha Fazla İçerik
darica hobbit koyu 1
Darıca Hobbit Köyü
0
Yazım hakkında merak ettiklerin varsa, hemen yorumla!x