Guvenilir ucak bileti siteleri

Güvenilir Uçak Bileti Siteleri

Seyahat masraflarının en büyük kalemlerinden birini uçak bileti fiyatları oluşturuyor. Seyahat severler ucuza uçak bileti satın almak için farklı farklı yöntemler deneyip en uygun bileti arıyorlar. Burada da yüzlerce hava yolunun uçuşlarını aynı anda karşılaştıran uçak bileti arama motorları devreye giriyor.

Birçok farklı hava yolu tarafından gitmek istediğiniz yere düzenlenen tüm seferleri aynı anda görmek için kullandığınız uçak bileti sitelerinin güvenilir olması da çok önemli. İşte güvenilir uçak bileti siteleri…

Güvenilir Uçak Bileti Siteleri: En Uygun

Türkiye’de en güvenilir uçak bileti sitesi olarak Enuygun.com ön plana çıkıyor. Yüzlerce hava yolunun uçuşlarını karşılaştırabileceğiniz sitede en uygun uçak biletini satın almak çok kolay. Enuygun’un en güzel özelliklerinden biri bilet iptalleri için güvence sunması.

Bilet İptal Güvencesi satın aldığınızda uçuşunuza 3 saat kalana kadar koşulsuz şartsız biletinizi iptal edebiliyorsunuz ve paranızın%90’ını iade alıyorsunuz. Özellikle pandemi dönemi sonrasında anlık değişiklikler nedeniyle iade sorunları yaşadıktan sonra bu özellik çok yararlı oluyor. Ucuz uçak bileti bulduğunuzda planınız henüz net değilse bile bu güvenceyi satın alarak uygun fiyatları kaçırmıyorsunuz.

Hesap bilgilerinizi de oldukça güvenli bir şekilde koruyorlar. Çağrı merkezlerinin 7/24 hizmet vermesi de bu sitenin önemli artılarından. Uçak biletinizle ilgili herhangi bir sorunda ücretsiz arayarak destek alabilirsiniz. Ayrıca Enuygun’da otobüs bileti ve otel seçenekleri de mevcut.

Kayak

Kayak, gezginlere yönelik sunduğu özelliklerle çok sevilen siteler arasında. Seyahat etmek istiyorsanız ama nereye olduğuna karar veremediyseniz Kayak’ın dünya haritasını kullanabilirsiniz. Haritada gidebileceğiniz ülkelerin uçuş fiyatlarını bir arada görerek karşılaştırma yapabiliyorsunuz. Eğer belirli bir bütçeniz varsa bütçenizi belirtip gidebileceğiniz yerleri de haritada görmeniz mümkün.

Kayak’ın bir diğer özelliği de otel ve araç kiralama fırsatlarını da bir arada sunması. Böylece farklı ihtiyaçlarınızı da Kayak üzerinden giderebiliyorsunuz. Kayak, uçak bileti fiyatlarını farklı siteler üzerinden araştırma yaparak karşılaştırıyor.

Saniyeler içerisinde yüzlerce site taranıyor ve fiyatlar listeleniyor. Bu sayede en güncel fiyatları bulabileceğiniz konusunda güvenilir. Aradığınız bileti bulduktan sonra o fiyatı sunan siteye yönlendirerek satın alma işleminizi gerçekleştiriyorsunuz.

Expedia

Expedia, yurt dışı seyahatleriniz için uygun fiyatlı bilet bulabileceğiniz sitelerden biri. Esnek seyahat tarihleriniz varsa arama yaptığınız zaman seyahat etmek istediğiniz tarihe yakın tarihleri karşılaştırabiliyorsunuz. Böylece eğer sizin planladığınız tarihe yakın daha uygun fiyatlı bir seçenek varsa bunu görüp uygun fiyatlı uçak biletini alabilirsiniz.

Uçuşunuzu seçtikten sonra seçtiğiniz fiyata nelerin dahil olup olmadığını da net bir şekilde Expedia’da görmeniz mümkün. Bu sayede ödeme öncesinde beklenmedik fiyat artışlarıyla ya da ekstra ödemelerle karşılaşmıyorsunuz. Eğer seçtiğiniz fiyata dahil olan özellikler konusunda memnun olmazsanız bu özellikleri sunan fiyatları da seçebilirsiniz.

Uçak bileti fiyatları konusunda şeffaf olmaları sayesinde seyahat severlerin güvenini kazanan Expedia’da otel, cruise, araç kiralama gibi seyahat ihtiyaçlarınızı da karşılama imkanınız bulunuyor.

Rome2rio

Rome2rio aslında sadece bir uçak bileti sitesi değil. Bu sitede siz nereden nereye gitmek istediğinizi giriyorsunuz, site sizin için bu iki yer arasındaki tüm ulaşım imkanlarını sunuyor. İki şehir arasındaki uçuşları, tren, otobüs ve feribot seferlerini karşılaştıran site sayesinde gitmek istediğiniz yere hangi imkanlarla, ne kadar fiyata ulaşabileceğinizi görmeniz çok basit. Seçenekleri en ucuz, en hızlı gibi etiketlerle belirttikleri için seçim yapmak da kolaylaşıyor.

Rome2rio’da bulduğunuz biletleri site üzerinden almıyorsunuz. Site sizi seçtiğiniz bileti almak için farklı sitelere yönlendiriyor. Flixbus, Omio gibi bilinen sitelerle çalıştıkları için güvenli bir şekilde satın alma işlemini gerçekleştirebiliyorsunuz. Rome2rio’da havalimanından şehir merkezine ulaşımınız için de seçenekleri değerlendirebilirsiniz. Ayrıca otel ve araç kiralama seçeneklerini de bulabilirsiniz.

Travelocity

Travelocity, fiyat garantisi sunmasıyla ön plana çıkan uçak bileti sitelerinden biri. Eğer farklı bir sitede Travelocity’den aldığınız bileti daha uygun fiyata bulursanız aradaki farkı Travelocity size iade edeceğinin garantisini veriyor. Ancak bu garantinin şartı Amerikalı bir sitede birebir aynı bileti 24 saat içerisinde bulmak.

Böyle bir bilet bulursanız aradaki farkı iade alabilir aynı zamanda da Travelocity’de yapacağınız otel ya da uçak bileti + otel işlemlerinde geçerli 50 dolarlık kupon kazanabilirsiniz. Ayrıca sitenin bazı hava yolları için 24 saat içinde ücretsiz iptal imkanı da bulunuyor.

Ancak Travelocity sunduğu fiyatlar konusunda Expedia gibi şeffaflık sağlamıyor. En üstte sergilenen uygun fiyatlı teklifler için satın alma işleminiz tamamlanmadan uçuşla ilgili tüm detayları göremiyorsunuz.

Kampanyalı uçak biletlerini instagram @seyahatimgeldi hesabımda sıklıkla paylaşıyorum, Uygun uçak biletleri ve daha fazla gezi önerisi için beni takip edebilirsiniz.

0 0 votes
Yazımı nasıl buldunuz?

Zeen Social Icons

Daha Fazla İçerik
IMG 9425
Roma’da Gidebileceğiniz 5 Aperitivo Mekanı
0
Yazım hakkında merak ettiklerin varsa, hemen yorumla!x